Duyurular

 Referanslarımız
 
Malta Dil Okulları

Malta Dil Okulları

Clubclass Dil Okulu Malta merkezli uluslararası profesyonel İngilizce dil okuludur. Malta Dil Okulları öğrenci yorumları, yoğun İngilizce kursu, standart İngilizce kursu,iş İngilizcesi kursu, sınav hazırlık kursları dahil olmak üzere her kursa katılanların ayrı ayrı yorumları ile göz önündedir.

1997 yılından bu yana Malta Dil Okulları’da faaliyet gösterir. Malta Dil Okulları öğrenci yorumlarına bakılırsa öğrenciler Malta’da kalmaktan zevk duyar.  Okuldan sonra ya da hafta sonları çeşitli etkinlikler sunan okul ile herkes çok mutludu. Çeşitli aktiviteler ile okul Valetta turu, Mdina ziyaretleri, Gozo ve Comino Adaları geziler yapar ve öğrencilerin heyecan verici ve unutulmaz anılar yaşatır.

Malta Dil Okulları İngilizce Kursu

Linguatime standart İngilizce dersleri Pazartesiden Cumaya kadar hafta içinde 5 günlük sürede verilir. Dersler 45 dakikada tamamlanır.  Standart dil kurs ile birlikte öğrenciler gramer, kelime bilgisi, telaffuz, konuşma, dinleme, okuma ve yazma gibi temel becerilerini geliştirir.

Malta Dil Okulları öğrenci yorumları göz önüne alınırsa okul, zengin bir kelime tabanı oluşturmak için öğrencilere eğitim verir. Ayrıca iletişimsel akıcılığı geliştirmek ve dilin kullanımında düzgünlüğü geliştirmek için konuşmaya oldukça odaklanılır.

Standart İngilizce kursuna herkes yıl boyunca katılabilir. Öğrenciler herhangi bir Pazartesi günü bu dersleri almaya başlayabilir. Temel olarak beş seviyede gerçekleştirilen kurs içinde yer alan kişiler seviyelerine göre farklı sınıflarda eğitim alır. Öğrenciler burada eğitim almak için dünyanın dört bir yanından gelir. Sınıflar tamamen bir kültür yuvasıdır. Farklı ülke ve kültürlerden olan öğrencilerin yer aldığı sınıflarda en az 7 en fazla da 12 öğrenci bulunur. Bu sayede ders içerisinde öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenebilir. Malta Dil Okulları öğrenci yorumları içinde okulun çeşitli seyahat planları hazırladığı ve adayı tanıttığı da gözlemlenmiştir.  Okulda yapılan tüm eğlence aktivitelerini eğitimciler oluşturur ve deneyimli Grup Liderleri tarafından bu aktiviteler denetlenir. Bu sayede öğrenciler güven ile adanın kültürünü ve tarihini gezip görebilir. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ise bu okulda eğitim almak isterseniz sizlere en öz verili hizmeti sunacaktır. Okul dönemi ve sonrası için de her zaman destekçiniz olacaktır.


     Hit : 58770


Bosna Hersek Üniversiteleri
İSTANBUL CAD. ANADOLU APT. NO:21 /7 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( PBX)Gsm: 0546 570 0034
- Fax: Saraybosna Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi, Saraybosna Üniversitesi
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.saraybosnadaegitim.org
Malta Dil Okulları